Uz sākumu » Forums » Foruma noteikumi Lapa aktualizēta: 04.06.2012

Foruma noteikumi

 1. VIAA forums ir vieta VIAA mājas lapas apmeklētāju viedokļu apmaiņai un konstruktīviem priekšlikumiem par ar VIAA darbību saistītām tēmām:
  • ES struktūrfondi izglītība un zinātnē;
  • ES Mūžizglītības programma Leonardo da Vinci
  • Karjeras atbalsts
 2. Šis forums ir vieta viedokļu apmaiņai, un VIAA darbiniekiem nav pienākums atbildēt uz forumā uzdotajiem jautājumiem, jo tiem paredzēti šādi kanāli:
  • centrālais VIAA e-pasts: info@viaa.gov.lv
  • elektroniska sarakste vai telefoniska sazvanīšanās ar VIAA darbiniekiem. Kontakti atrodami VIAA mājas lapas sadaļā: Kontakti » Darbinieku kontakti.
  • VIAA mājas lapas sadaļa: Jautājumi un atbildes.
  • oficiālā sarakste caur VIAA mājas lapu izmantojot E-vēstules formu.
 3. VIAA forumā piedalās tikai reģistrēti lietotāji.
 4. Pirms ziņojuma nosūtīšanas ieteicams pārlasīt un nepieciešamības gadījumā koriģēt tā saturu.
 5. Veidojot foruma ierakstus, jācenšas domu izklāstīt pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk, kā arī iesakām izvairīties no pārmērīgas emocijzīmju lietošanas un frāzēm, kas neietver noteiktu domu/viedokli vai nepasaka neko saturīgu par aizsākto tēmu un ierakstiem tajā. Ierakstu saturīgumu un atbilstību tēmai izvērtē foruma administrācija/moderators, kas dzēš/pārvieto neatbilstošos ierakstus/tēmas.
 6. Foruma lietotājiem nepieciešams cienīt citus foruma dalībniekus arī tad, ja viedokļi ir atšķirīgi.
 7. Foruma tēmās, komentāros, kontaktinformācijā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus vai draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus, pornogrāfiska rakstura, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus.
 8. Foruma sadaļu nedrīkst izmantot privātai sarakstei, sludinājumiem, reklāmai un antireklāmai, kā arī nav atļauts ievietot vienu un to pašu ziņojumu vairākkārt vai ievietot tēmai neatbilstošu ziņojumu.
 9. Foruma ziņojums atspoguļo rakstītāja viedokli, un tas var nesaskanēt ar VIAA viedokli.
 10. Foruma administrācija ir tiesīga bloķēt lietotājus, kuri pārkāpj šos noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus, kas neatbilst šiem noteikumiem
 11. Administrācijas lēmums par forumā ievietoto rakstu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu, IP adreses bloķēšanu un par jebkādām citām izmaiņām ir galējs un neapstrīdams.
 12. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma lapas administratoram, taču tā netiek sniegta trešajām personām (izņemot gadījumus, kad tiek ierosināta lieta un to lūdz valsts policijas pārvalde ar rakstisku iesniegumu).
 13. Šo noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības par izdarītajiem pārkāpumiem.

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
 • Twitter
 • YouTube