Uz sākumu » Aktualitātes Lapa aktualizēta: 24.04.2014

Struktūrfondu e-kartes video jaunums: Iedzimto neiromuskulāro slimību jaunu diagnostisko testu izstrāde24.04.2014

Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs īsteno projektu, kura rezultātā izveidoja jaunu diagnostikas testu - mutācijas paneli, kā arī izstrādāja tā prototipu.

Struktūrfondu e-kartes video jaunums: Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola - izglītojamo atbalsts24.04.2014

Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola īsteno projektu, kura rezultātā nodrošina mācību atbalstu izglītojamajiem ar mācīšanās problēmām.

Struktūrfondu e-kartes video jaunums: Galdnieka profesiju apgūst riska grupas jaunieši24.04.2014

Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments īsteno projektu, kura rezultātā ir izstrādāta un realizēta inovatīva pieeja sociālās atstumtības riska mazināšanai nepilngadīgajiem jauniešiem ar sociālās uzvedības novirzēm.

Struktūrfondu e-kartes video jaunumi: Doktoranti saņem ESF atbalstu studijām un pētniecībai24.04.2014

Struktūrfondu e-kartē ievietoti divi jauni video, kuros var uzzināt par ESF atbalstu doktorantiem un viņu īstenotajiem pētījumiem. Studenti un augstskolu personāls stāsta, vai un kāpēc šie projekti ir uzlabojuši studiju kvalitāti.

Struktūrfondu e-kartes video jaunumi: Latvijas zinātnisko institūtu atklājumi03.04.2014

Struktūrfondu e-kartē ir ievietoti divi video. Pirmajā var uzzināt par Elektronikas un datorzinātņu institūta īsteno projektu, kurā jaunie zinātnieki pēta viedos sensorus un sistēmas. Otrajā video zinātnieki stāsta par pētījumu, kurā izstrādā dabīgas barības piedevas mājlopiem. 

Struktūrfondu e-kartes foto jaunumi: skolās jauni mācību kabineti02.04.2014

Struktūrfondu e-kartē var apskatīt trīs fotogalerijas, kurās redzami jaunie mājturības, dabaszinātņu un matemātikas kabineti. Vidusskolas ne tikai izremontējušas telpas, bet arī būtiski papildinājušas mācību inventāru.

Struktūrfondu e-kartes jaunums: Latvijas zinātnieki izstrādā daudzfunkcionālu kokaugu un energokultūru audzēšanas modeļus31.03.2014

Pēdējās desmitgadēs viena no pasaules prioritātēm mežsaimniecības jomā ir daudzfunkciju mežsaimniecības attīstība. 

Struktūrfondu e-kartes foto jaunumi: skolas pielāgotas izglītojamiem ar funkcionāliem traucējumiem28.03.2014

Struktūrfondu e-kartē var apskatīt trīs fotogalerijas, kurās redzami telpu uzlabojumi un jauniegūtais aprīkojums skolēniem ar funkcionāliem traucējumiem.